Hale

Hale stalowe Małopolska


Hale stalowe Małopolska

Wytwarzamy i montujemy różnego rodzaju obiekty prefabrykowane tj. hale produkcyjne, magazynowe, centra handlowe, salony samochodowe. Oferujemy indywidualne rozwiązania, dopasowane do wymagań i oczekiwań naszych Klientów. Wykonywane przez nas hale to konstrukcje charakteryzujące się wysoką estetyką i solidnym, precyzyjnym wykonaniem. Wszelkie materiały stosowane w toku produkcji są najwyższej jakości, posiadają odpowiednie certyfikaty i dopuszczenia zgodne z Polskimi Normami. Głównymi elementami konstrukcji są słupy stalowe oraz ramy z dźwigarami kratownicowymi. Konstrukcję nośną dachu stanowią płatwie z profili zimnogiętych typu Z lub też płatwie kratownicowe. Całość zabezpieczana jest antykorozyjnie poprzez cynkowanie ogniowe lub malowanie zestawem farb epoksydowych.


Posiadają stabilną i trwałą konstrukcję, która zapewnia komfort i poczucie bezpieczeństwa nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych.

Różne konstrukcje typu: Szkielet w postaci konstrukcji stalowej ocynkowanej zakrzywione kratownic i spawanych ze sobą w kształcie łuku. Ten rodzaj konstrukcji nie wymaga odśnieżania i gwarantują wytrzymałość hali przez wiele lat. Mamy szeroki wybór rodzaju konstrukcji: – łukowe, – dwuspadowy, – czterospadowy. Hale są mocowane za pomocą kotew mechanicznych na powierzchniach betonowych. Dzięki modułowej konstrukcji, można stworzyć przestrzeń o dowolnej wielkości, bez jakiejkolwiek dodatkowej konstrukcji wsporczej.  Hale są szybkie i łatwe w montażu oraz w demontażu. 1. Poszycie hali płyta warstwowa, Blacha trapezowa). 2. Bramy (rolowane segmentowe, rozsuwane i inne). 3. Wytrzymała i stabilna konstrukcja stalowa. Ściany boczne muszą być wykonane z materiałów takich jak certyfikat PCV i blachy trapezowej, każdej grubości płyty warstwowej. Podczas tworzenia pokrycia istnieje szeroka gama kolorów. Mamy możliwość indywidualnie skonfigurować położenie i rozmiar okien, drzwi i bram. Nasze hale o konstrukcji stalowych mają szerokie zastosowanie: – magazyn, – zakłady produkcyjne i przemysłowe, – lokale użytkowe, – budynki biurowe, – obiekty sportowe.

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą !

Kastalblech z o.o.
Kontakt