Hale stalowe magazynowe projektowanie

 

konstrukcje

Wytwarzamy i montujemy różnego rodzaju obiekty prefabrykowane tj. hale produkcyjne, magazynowe, centra handlowe, salony samochodowe. Oferujemy indywidualne rozwiązania, dopasowane do wymagań i oczekiwań naszych Klientów. Wykonywane przez nas hale to konstrukcje charakteryzujące się wysoką estetyką i solidnym, precyzyjnym wykonaniem.

Wszelkie materiały stosowane w toku produkcji są najwyższej jakości, posiadają odpowiednie certyfikaty i dopuszczenia zgodne z Polskimi Normami.

Głównymi elementami konstrukcji są słupy stalowe oraz ramy z dźwigarami kratownicowymi. Konstrukcję nośną dachu stanowią płatwie z profili zimnogiętych typu Z lub też płatwie kratownicowe. Całość zabezpieczana jest antykorozyjnie poprzez cynkowanie ogniowe lub malowanie zestawem farb epoksydowych.20120808_091111

Do obudowy obiektów stosujemy płyty warstwowe z rdzeniem poliuretanowym, styropianowym lub z wełny mineralnej a także blachę trapezową. Wytwarzamy dachowe pasma świetlne, pomosty technologiczne, montujemy bramy podnoszone, segmentowe, przesuwne, klapy wentylacyjno – dymowe, wywietrzaki. Na swoje produkty udzielamy kilkuletniej gwarancji.

 

 

favHale stalowe KSB

Hale stalowe: posiadają stabilną i trwałą konstrukcję, która zapewnia komfort i poczucie bezpieczeństwa nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych.
Różne konstrukcje typu:
Szkielet w postaci konstrukcji stalowej ocynkowanej zakrzywione kratownic i spawanych ze sobą w kształcie łuku. Ten rodzaj konstrukcji nie wymaga odśnieżania i gwarantują wytrzymałość hali przez wiele lat. Mamy szeroki wybór rodzaju konstrukcji:
- łukowe,
- dwuspadowy,
- czterospadowy.

Hale są mocowane za pomocą kotew mechanicznych na powierzchniach betonowych.
Dzięki modułowej konstrukcji, można stworzyć przestrzeń o dowolnej wielkości, bez jakiejkolwiek dodatkowej konstrukcji wsporczej. Hale są szybkie i łatwe w montażu oraz w demontażu.
1. Poszycie hali płyta warstwowa, Blacha trapezowa).
2. Bramy (rolowane segmentowe, rozsuwane i inne).
3. Wytrzymała i stabilna konstrukcja stalowa.
Ściany boczne muszą być wykonane z materiałów takich jak certyfikat PCV i blachy trapezowej, każdej grubości płyty warstwowej. Podczas tworzenia pokrycia istnieje szeroka gama kolorów. Mamy możliwość indywidualnie skonfigurować położenie i rozmiar okien, drzwi i bram.

Nasze hale o konstrukcji stalowych mają szerokie zastosowanie:
- magazyn,
- zakłady produkcyjne i przemysłowe,
- lokale użytkowe,
- budynki biurowe,
- obiekty sportowe,